Hotel Attico Arena

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel Attico Arena Werona jest położony w dzielnicy Cittadella - Porta Nuova nie więcej niż 1 km od atrakcji kulturalnych, takich jak Dom Julii. Pensjonat także oferuje swoim gościom Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Są one również wyposażone w prywatne łazienki.

Dostępność lodowiska gwarantuje gościom aktywny pobyt w wygodnym obiekcie noclegowym.

Dania kuchni włoskiej można zjeść w restauracji Signorvino Verona, zlokalizowanej w około 300 m.

Ulica Mazzini znajduje się w bliskiej odległości od tego hotelu, a Kościół św. Eufemii leży w odległości 13 min spacerem stąd. Zabytki w okolicy to między innymi Palazzo Barbieri, położony w 350 metrach. Centro Storico oraz Piazza Brà znajdują się maksymalnie 6 min piechotą od Attico Arena. Wygodny hotel jest zlokalizowany niedaleko od stacji kolejowej Dworzec Verona Porta Nuova, natomiast Palazzo Pompei jest w jedynie 1,1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Hotel Attico Arena Werona
Cittadella Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cittadella Suite

7.8
Dobry 100 opinii
3 m od nieruchomości
USD 200 USD 180
za noc
Cento Passi Dall' Arena
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cento Passi Dall' Arena

6 m od nieruchomości
USD 164 USD 148
za noc
Cittadella
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cittadella

8.3
Bardzo dobry 495 opinii
52 m od nieruchomości
USD 220 USD 198
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji023091-LOC-04023,IT023091B4F9MMJ6LW
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Hotel Attico Arena ma szybki dostęp do lotniska?
      Nabliższe do Hotel Attico Arena lotnisko to Werona-Villafranca (5 km) w dostępie 20-minutowej jazdy.
    • 🔤
      Jakimi językami posługuje się personel w Hotel Attico Arena?
      Personel Hotel Attico Arena chętnie udziela informacji, posługując się hiszpański i włoski.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Hotel Attico Arena Werona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij